Сайт учителів математики Гусятинського району
  •  
  •  
  •  

Пошук. Знахідки. Творчість.

/Files/images/IMG_1936.JPGПраця вчителя по самій своїй суті є творчою. Ми маємо надбання великих національних педагогів, однак є у нас вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі і серця кожної дитини.
Саме такі вчителі математики були представлені 12 січня 2016 року ТОКІППО, де відбувся педагогічний форум «Пошуки. Знахідки. Творчість» в рамках проведення ІІ етапу відбіркового туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «математика». У форумі взяли участь 53 учителя – переможці І туру.
Члени журі кожної номінації вивчили матеріали з досвіду роботи переможців І туру, учасники обласного туру провели майстер-класи для педагогічної громадськості області. За результатами відбіркового етапу обласного туру конкурсу «Учитель року - 2016» у фінал, який відбувся 24-25 січня 2016 року, ввійшов Яворівський Андрій Володимирович - учитель математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці.
Фінал обласного етапу конкурсу складався з двох турів. У теоретичному турі учасники захищали «домашнє завдання» - самостійно підготовлений освітній проект на тему «Подорож у світ гармонії та краси», представляли вміння працювати у віртуальному інформаційному середовищі, ознайомивши журі з індивідуальними проектами та сайтами. За результатами фахової контрольної роботи, яка містила завдання з педагогіки, психології, загальних дисциплін і математики, співбесідою оцінювалися знання, практичні уміння і навички кожного конкурсанта.
Практичний тур – урок у школах Тернополя, у зв’язку з проовженням канікул, був видозмінений. Модель уроку на тему «Таблиця первісних. Правила знаходження первісних» було представлено конкурсантами лише перед членами журі.

25 лютого в конференц-залі ТОКІППО відбулася церемонія нагородження переможців./Files/images/getImage.jpg

За результатами конкурсу перемогла Ільчук Людмила Михайлівна – учитель математики Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов. Яворівський Андрій Володимирович став лауреатом обласного туру.

Тож, шановний Андрію Володимировичу, прийміть вітання і подяку за невтомну працю, за творчість, за Вашу небайдужість і любов до дітей.
Ми щиро раді вашому успіху на конкурсі.
Бажаємо, щоб ніколи не вичерпувалися запаси Вашого здоров’я, оптимізму, творчого натхнення і професіоналізму!
Свята і праведна твоя дорога.
І ти на ній чимало літ!
Ти справжній вчитель – це від Бога!
І ти не йдеш – летиш у світ!

Нових Вам злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти й жити на благо України! /Files/images/buket_60.gif

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031